KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15207332
nr 1520 7332
Florence Arven
(f. 1952), Frankrike
Oljemålning, Florence Arven (f. 1952), Båtar i en vik, Signerad. Olja på duk, 60x49 cm, yttermått inklusive ram: 78x68cm
Florence Arven, fransk bildkonstnär född 1952.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 februari 2023
kl 20:52:24
6/2 20:11:56